img

Hakkımızda

Pia Promosyon Hakkımızda

Pia Promosyon'u 2013 yılında kurduk. Daha önceleri Türkiye’de önemli pazar payına sahip firmalarda tecrübe edinmiş, müşteri memnuniyeti ile mutlu olan ekip arkadaşlarına sahibiz.

Pia Promosyon olarak aynı çatı altında toplanmamızdaki başlıca sebep; kaliteli işlerin altına attığımız imzanın bize verdiği gurur ve kurumsallığın sağladığı güven ve güç olmuştur. Firma olarak 2013 yılında toplandığımız bu çatı altında ilk günkü heyecan ile yolumuza devam etmekteyiz.

Bizim amacımız piyasadaki haksız rekabete kendi açımızdan “dur” demek, çok büyük bütçelerle bitirilen işlerin daha az harcayarak ve daha fazla teknolojiden yararlanılarak, aynı kalitede ve sürede teslim edilebileceğini göstermek… Bunun kanıtı ise referanslarımızda!

Siz de işinizin zamanında, kaliteli ve düşük bütçe ile teslim edilmesini istiyorsanız, referaslarımıza ve geniş hizmet yelpazemize bir göz atın. Pia Promosyon zaman içerisinde hizmetlerini genişleterek reklam dünyasında yerini almıştır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, amacımız, etkili iletişim yollarını kurmak ve doğru hedefe ulaşmaktır.